KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12699376

nr 1269 9376

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 58x43 cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:29:16

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov